Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem "Odcustomizování" telefonu

Ahojte,
můj úžasný Huawei Ascend Y300 má tu nepěknou vlastnost,že se tak jednou za tři dny sám od sebe restartuje. Nedokážu říct, jestli toto je standardní chování Androidu, ale spíš bych to viděl na viebanou implementaci Androida v podání Huhňavej (Redmarxi, udělej si další čárku).

K meritu věci: restartu bych si ani nevšimnul, kdyby mi - i přes aktivní profil "drž hubu" nezahrál na plné pecky znělku T-mobile (ano, koupeno u nich v době, kdy byl silně nejlevnější). Ve dvě v noci je to úžasné, obzvlášť když ve stejném pokoji chrupká několikaměsíční dítě. Snažím se najít řešení, jak znělku vyřadit (nebo aspoň umlčet) bez rootu, ale nenacházím. Toto je i má otázka - jde to?

Mně napadla třeba návštěva T-mobile a zkusit to s nimi napřed po dobrém, i když vyplašený mlamoj za pultíkem nejspíš nebude mít šajnu, co s tímto požadavkem nezapadajícím do jejich tabulek má dělat a tedy mě odbude s tím, že "to nejde".

Rootu se chci vyhnout do konce záruky... vím, že SW root nemůže mít vliv na reklamování HW, ovšem to handrkování si chci ušetřit. Stejně tak mi root k ničemu není. Ale když nebude zbytí tak to provedu.

Mně napadla třeba návštěva T-mobile a zkusit to s nimi napřed po dobrém, i když vyplašený mlamoj za pultíkem nejspíš nebude mít šajnu, co s tímto požadavkem nezapadajícím do jejich tabulek má dělat a tedy mě odbude s tím, že "to nejde".

To jsi trefil ani nevis jak kdyby tam za ten PC posadili cvicenou opici tak bude rozdil akorat v tom ze to bude rychlejsi.ale ono to je posledni dobou vsude.
Ze prodavaci nejenom v mobilkach ale vubec i v elektrech PC prodejnach nemaji ani tuseni co prodavaji.Ale hlavne ze maji na zadech napsano potrebujete pomoct ?