Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zablokovaný mobil.

Dobrý den,mám takový problém,zaheslovala jsem si mobil..A nejde mi už spustit,nepamatuju si uživatelské jméno a ani heslo k G-mailu.Prosím o okamžitou pomoc,jinak se z toho zblázním.Můj typ telefonu je Samsung-GT S-5300.Děkuji moc Verunka Gojdová

Podařilo se mi zachránit data na zablokovaném mobilu sestry, šlo o mobil Samsung S-5300 s androidem. Hláška příliš mnoho pokusů o zadání gesta a vyžadovalo přihlášení na gmail a login jsme nevěděli.
Je třeba stáhnout program na zálohování dat Samsung Kies, nainstalovat ho. Pak připojit mobil pomocí kabelu k PC a v aplikaci Kies kliknout na připojit mobil.
Nejdřív mi to hlásilo chybu spojení, ale mobil se připojil jako disk PC a šlo zkopírovat fotky a videa. Po restartu PC, již připojení v Kies proběhlo v pořádku
a šlo zazálohovat data včetně fotek, telefonních kontaktů, kalendáře.
Pak jsem provedla reset mobilu, chce to při vypnutém mobilu pevně stisknout hlasitost nahoru, home a zapnutí. Pak jsem šipkami hlasitosti a home vybrala wipe cache a pak wipe komplet. Mobil se odblokoval a dokonce v něm zůstaly fotky a videa, telefonní čísla se smazala, ale ty jde obnovit z provedené zálohy.
Nevím zda by připojetí díky Kies fungovalo na mobilu, na kterém je třeba odkliknout hlášku připojit jako disková jednotka při připojení k PC a který nemá defaultně nastaveno připojení jako disková jednotka. S-5300 tuto hlášku vůbec nemá.