Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Notebook se přehřívá - jak ho nejlépe vyčistit ?

Ahoj všichni

Zjistil jsem,že se můj počítač přehřívá a rozhodl jsem se ho vyčistit.Jaký je nejlepší způsob vyčištění ? Uvažoval jsem nad vysavačem,ale na internetu se psalo,že je to k ničemu.Nejraději bych ho vyčistil bez nějakého montování.Předem díky za odpovědi.

vyfukuje ešte vzduch, je ústie horúce ?
ak to chceš poriadne, musíš sa dostať medzi vetrák a rebrá chladiča. Daj do googla svoj model + repair replace disassemble video youtube service manual. Ak sa na to budeš cítiť , tak ho otvor. Ak si patlal, niečo zlomíš, odtrhneš, bude to drahšie..