Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Windows XP

hoj lidi :D na pc mam 2 HDD na 1 mam win 7 a na druhem nic a já jsi chci na ten 2 dát xp(ja vím jak... atd..)ale problém s tím že nemám flash disk ani cd abych to vypálil a proto se ptám jestli to nejde nějak tak že instalašku spustím v pc a nainstaluju na 2 hdd a nebo že to dám nějak na virtuání disk a restartuju pc a zapne se ta instalačka

Ps..nekomentujte moji češtinu ale komentujte to na co se ptám :) ja vás taky nekrytizuju nikdo není dokonalý :)

Když si na ten druhý disk dáš FAT32, zkopíruješ si na něj celý adresář I386, a nabotuješ něco, co rozumí FAT32 (třeba z diskety pro Win98, nebo si ten disk upravíš jako bootovací do DOSu z Win98), tak můžeš v tom adresáři I386 spustit soubor Winnt.exe, kterým spustíš instalaci WinXP. Ten první disk bych po dobu instalace odpojil.
Tvoje čeština (a vůbec vyjadřovací schopnosti) je ale opravdu hrozná - až to vzbuzuje obavy, že tvé IQ je natolik dostatečné, abys byl tohle vše schopen udělat.