Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Tuning PC.

Ahoj, mam 6 let stary pocitac. 2,4ghz dua l core, 3 gb ram, 500 gb sata. Rad bych windows 7, bezproblemovy chod her jako Mafia 2 a gta 4, ETS 3, FIFA a podobně. a program Autocad, inventor a tak... zlepseni max do 3000 kč. diky k zdroj novy za 600kč a pevny disk 5400 otacek mam novy, dekuju za rady, nebo jestli mam setrit radsi na noteook? diky

Do 6 let starého počítače bohužel nemá cenu vůbec cpát peníze. Výkon se nezvedne a kvalita komponent bude bazarová.
Zdroj za 600Kč je chyba, nekvalitní, bez ochran, jen riskujete, že zachvilku něco odpálí. 5400RPM disk není vhodný na OS, takto pomalé disky se používají spíš na zálohování, nebo s přimhouřeným okem na data. Kupovat notebook je taky blbost, protože notebook na kterém byste si zahrál Vámi vybrané hry bude stát tak 25 tisíc a víc.
Našetřete alespoň 20 tisíc, za to se dá koupit relativně dobrý herní stolní počítač.

Člověče, já nepovažuju za dobré, hrát hry na nízkém rozlišení a nejnižších detailech. To je zbytečné vyhazování peněz.
Radši si našetřím a koupím si něco, co mi vydrží delší dobu a nebudu se muset vztekat, až někdy vyjde nějaká hra, která toho bude chtít víc, než dokáže poskytnout plastovej zmetek za 11 tisíc.

I když se mi to netýká tak se zapojím do debaty mám počítač navrhnutý od m-pola a essencia a naprostá spokojenost, myslím že to není o tom co má kdo doma ale jak tomu kdo rozumí a myslím že nejsme jediný spokojený člověk, taky jsme měl notes za 11 tisíc, taky jsem si zahrál mafia 2, crysis a tak podobně ale nedá se to srovnat s hrou na pořádném pc na maximíální detaily.

No a co, tak má slabou grafiku. Má prodavač v autosalonu auto v plné výbavě, když může radit? Já mám starou GTX460, ale k tomu přetočený precesor a SSD - protože nerad čekám a zárověň nemám tolik času, abych ho ztrácel hraním. Ne každý potřebuje počítač na hry, já potřebuju výkon procesoru, ne grafiky. V notebooku mám slabou HD6630M, zakázal jsem ji a používám Intel HD 3000. Mám v něm ale dvě SSD Crucial M4 128GB a 8 GB RAM, protože to využiju.

Nedá se než souhlasit, nechal jsem si od ms., touchwooda a M-Pola poradit, našetřil 20tisíc a mám počítač, který pár let vydrží a zatím se ani moc nezadýchá. Málem jsem udělal tu chybu a šel do notebooku.

Jednoduše pro všechny, věřte zkušeným jako jsou oni, ne někomu, kdo si myslí, že jeho rady za něco stojí.