Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nepřístupná část disku

Mám rozdělený disk na několik částí,ale jedna část není přístupná. Prostě
když dám Tento počítač,tak tam ten disk vidím JEN jako ikonku (není tam vidět
ani velikost). Ale v Partition Magicu tu část normálně vidím,s velikostí,i s
tím,kolik je tam zaplněného a volného místa. Dá se něco dělat,aby se mi disk
zpřístupnil i pod Windows? (mám XP Professional - jen tak pro informaci)
Předem díky za případnou radu.

Mám stejný problém,nemohl jsem na ty data dostat tak jsem nechal sformátovat disk,aby mi naběhla plná velikost disku , ale to se nestalo.Mám terahdd data zabírají dost místa tak bych je chtěl obnovit a nebo smazat.