Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nový a starý počítač - jak přestěhovat soubory?

Dobrý den, koupila jsem si nový počítač a potřebovala bych se strarého samozřejmě moc věcí přetáhnout, na starém nefunguje vypalovačka, flash disk nemám. Přeposlat vše emailem asi nebude to pravé ořechové. Existuje třeba nějaký kabel (UBS-UBS) který by spojit oba počítače a bylo by možné soubory přetahovat? Děkuji Bohunka

Pokud jde o pár MB, tak bych použil klidně i diskety, možná to bude hotovo rychleji než instalace a rozchození sítě, USB propojení, nebo tak...
Pokud je toho k přenosu víc (řádově GB), tak nejjednoduší, nejefektivnější, nejrychlejší mi přijde připojení harddisku ze starého PC do nového a zkopírování. To ovšem předpokládá určitou zručnost a zkušenosti a taky nezaplombovaný nový PC.

Ja sa smejem na tom ze pouzil slovne spojenie "Pokud je toho k přenosu víc (řádově GB)"...tak podla mna to znamena ze do GB to chce prenasat disketamy a ked to bude GB a viac tak potom uz s disku na disk...preto sa smejem a myslim ze opravnene...viem ako to myslel ale zle to napisal...:-D