Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Monitor do +-3 tisíc

V monitorech jsem se nikdy nešťoural a tak se ptám, máte někdo nějakej tip nejlépe do 3 tisíc? Nepotřebuju nutně nějakou 24", klidně jen o něco větší než běžná 15.6" na NB. Použití běžná práce, žádnej extrém.

Díky

Všechno to budou jen marketingově upravený prdy a ne skutečný parametry. Vybíral bych podle stojanu, aby se s tím dalo šoupat nahoru a dolů a pak podle připojení, aby to mělo alespoň DVI. Jediný parametry, kterým bych věřil podle popisků, tak velikost úhlopříčky a rozlišení. Velikost alespoň 22" a na něj rozlišení 1680x1050.