Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Boot USB

Dobrý den, asi hloupý dotaz, ale přece.
Z instalačního dvd jsem vyrobil bootovací flasku celkem v pohodě a šlape skvěle.Jde z této flasky vyrobit stejným zpúsobem další boot flash disk. Samozřejmě stejným postupem ne kopírováním.
Děkuji

Dobrý den, chápu to tak, že tuto flasku (co funguje), chcete znovu udelat boot? Asi nerozumim dotazu, že ze stejne udelate opet boot, pokud budete chtit - to jde, z jine take, stejnym postupem. A pokud chcete z teto bootovaci udelat jinou bootovaci - to nevim, asi ne, musi se vytvorit bootsector, a ten utvari prave ten programek co pouzivate ke tvorbe boot flashek, ale asi nerozumim dotazu.

Nikdo neví, jakým programem jste vytvořil bootovací instalačku neznámého operačního systému. Nicméně, lze se oprávněně domnívat, že onen neznámý program nebere jako zdroj instalačních souborů pouze CD/DVD, nýbrž mu lze dát najevo, že ty soubory má hledat jinde (např. adresář s kopií obsahu CD/DVD, potažmo flash a podobně). Ostatně - ten program na vytvoření bootovací flash nepotřebuje nic, vytvoří to sám a ty soubory tam prostě kopíruje.