Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Windows 8.1

Dobrý den,
včera jsem aktualizoval na Windows 8.1 a chtěl bych se zeptat, zda-li jde jako u předchozích Windowsů zrušit heslo, neboť tentokrát jsou účty a hesla z Microsoftu, kde jste se zaregistrovali a celkem mě to štve, že když zapnu PC tak musím dávat ještě heslo...
Prosím o radu, děkuji!

Jde to! Na rozdíl od keců předchozích před chvílí vyzkoušel.
Pravá myš, postranní panel / Nastavení / Změnit nastavení počítače /
/ Účty / Odpojit / Přepnout na místní účet / atd., ale v tabulce, kde je zadat heslo a potvrdit heslo, tato nechat prázdné. Dole Odpojit atd.