Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nový telefon

Dobrý večer i když je to tady pc poradna tak občas vidím že tu radíte i výběrem telefonu, do ted jsme měl rád výhradně značku sony ale když už mi třetí mobil od nich odešel tak jsem došel k závěru že to s tou kvalitou od nich nebude žádná sláva, moje otázka tedy zní jakou dneska trochu kvalitní značku líbí se mi třeba huawei, ale rád si nechám poradit rozpočet tak do 5k, fotak v mobilu používám jako nouzovku takže není potřeba kvalitní, a display taky není potřeba nějaký super jde mi hlavně o telefonování poslech písniček a jendou za týden zkontrlovat maily všem děkuji za pomoc telefonu je hrozně moc ale najít takový nějaký obyčejný ale kvalitní mi moc nejde

Tak nějak jsme tušil že to nebude žádná sláva ale mě se nevyplatí pro moje používání investovat více, potřebuji jen základ takže tvoje rada je že pod 5K je to celkem jedno jaká značka kromě sony všechny mají podobné parametry

Boze za co nas trestas. Sencor ::):x:

Prestigio MultiPhone 5400 DUO - nevyhoda pouze 512MB RAM, na Android je to dost malo, ale fungovat to bude.

http://www.czc.cz/prestigio-multiphone-5400-duo-ce rna/138561/produkt

Lenovo A820 - pokud by ti nevadilo, ze to je hodne velky, 4,5" displej, tak mas asi viteze.

produkt

http://www.mironet.cz/lenovo-a820-cz-black-purple- zaruka-24-mesicu-45quot-ips-dotykovy-dual-sim-andr oid-41-wifi-bluetooth+dp193164/

http://info2.mironet.cz/o-nas/press/recenze/180-re cenze-lenovo-a820

(nebo pokud se nebojis, tak si porid smartphone z ciny, ja mam Jiayu G3s, vyslo me to na 4.200,- (nekupoval jsem to na tom odkazu, jinde, jedinny problem na ktery sem narazil, velmi slaby mikrofonovy vstup, pokud mluvim pres sluchatka s mikrofonem, protistrana si stezuje, ze me spatne slysi, jinak to zadnou vadu nema)

Taky jsem si říkal že sencor nebude zrovna to pravé ořechové, víš já měl pujčený telefon s tím vetším displejem a je to pro m už zbytečně velké zaujalo mě to prestigo, asi půjde do něj ale taky jsem našel za 3,5k a ten je podle paramtrů dost podobný má jen horší fotak což pro mě nic moc neznamená co myslíš šel by i ten

Tak to Lenovo je zdaleka jinde, ale pokud velkej displej nechces, naopak za to nechces moc utracet, tak ten Huawei Ascend Y300 bude tomu Prestigiu asi dost podobnej, pokud ani nevyuzijes dualSIM, tak asi muzes i ten Ascend Y300, ale ja Kulhawyho nemam moc rad, tak ho vylozene nedoporucuju, zalezi na tobe pro co se rozhodnes.

Jeste by pripadal v uvahu:

produkt

Tak ten Haier se mi moc líbí nemám konkurenci a dneska jsou všechny telefony z číny a nejen telefony tak bych se toho moc nebal, ještě otázka jak nikdy jsem nic nekupoval přes ebay za jak dlouho by dorazil kolik by stálo poštovné a co následná třeba reklamace