Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nový telefon

Dobrý večer i když je to tady pc poradna tak občas vidím že tu radíte i výběrem telefonu, do ted jsme měl rád výhradně značku sony ale když už mi třetí mobil od nich odešel tak jsem došel k závěru že to s tou kvalitou od nich nebude žádná sláva, moje otázka tedy zní jakou dneska trochu kvalitní značku líbí se mi třeba huawei, ale rád si nechám poradit rozpočet tak do 5k, fotak v mobilu používám jako nouzovku takže není potřeba kvalitní, a display taky není potřeba nějaký super jde mi hlavně o telefonování poslech písniček a jendou za týden zkontrlovat maily všem děkuji za pomoc telefonu je hrozně moc ale najít takový nějaký obyčejný ale kvalitní mi moc nejde

Tak ten Haier se mi moc líbí nemám konkurenci a dneska jsou všechny telefony z číny a nejen telefony tak bych se toho moc nebal, ještě otázka jak nikdy jsem nic nekupoval přes ebay za jak dlouho by dorazil kolik by stálo poštovné a co následná třeba reklamace