Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Myš se neustále náhodně připojuje a odpojuje

Dobrý den, chtěl bych se vás zeptat, zdali někdo z vás ví co dělat se stále se odpojující a připojující myší. Mám acer aspire E1 571 s win 7. Používám již 3. myš. Dvě předchozí mi odešli. Zkoušel jsem už reinstalovat drivery, drivery jsou všechny up to date, v usb devices jsem zakázal počítači, aby mohl samovolně odpojovat zařízení, zkoušel jsem jiný usb port, zkoušel jsem jiné myši. Nic z toho nepomohlo, jsem z toho už zoufalý. Kdyby někdo věděl, co s tím, budu opravdu vděčný.

Mám stejný problém u klasického PC s win7 a motherboardem od MSI...
Myš v nepravidelných intervalech na dvě vteřiny vypadává a při jejím znovunasokočení se ozve zvuk odpojení HW.
je to docela nepříjemná chyba.
Odběr z USB jsem si zkontroloval neberu víc jak 450mA dohromady vším.

tak já problém vyřešil ...podařilo se mi najít problém a je celkem jednoduchý ^^
stačí po staru klasickou gumou na tužku "vygumovat" do čista piny v USB konektorech a koupit novou myš. Problém přestal a podle mého názoru je to způsobené chatrností dnešních komponent - myš prostě odešla z toho důvodu že na datové piny prosakovalo napětí z napájecího pinu což by normálně nemělo vadit ale při pokusech na dvou jiných dvou myšítkách se mi tenhle problém podařilo potvrdit.
PS/2 a hodně kvalitní nové jsou proti tomuhle problému odolné ...teda se mi mojí novou Mad Catz Cyborg M.M.O. 7 nepodařilo odpálit :D

...jop dostat se gumou do usb poru je docela umění ale s pomocí nože to jde rychle ;)

zdravím mám ten samej problém.. co je divný že predtim sem měl Razer Naga Hex Wright a ta valila v klidu ale uz byla vyklikana.. tak sem koupil Mad Catz Cyborg 7 jak pisete a nastal u mě prave ten problem ze se mys samovolně odpojí na cca 1-2 vteřiny.. jestli sem to pochopil dobře stačí když gumou na tužku vyčistím vnitřek USB?? dík za odpověd.

Mam problem s mysou na touchpadu, ked dam pocitac po vypnuti do stavu "prepnut do rezimu dlhodobeho spanku", tak niekedy /nie vzdy...nahodne" mi mys touchpadu nereaguje. Musim vypnut a zapnut PC , potom je uz aktivna.
PC ASUS ZENBOOK Prime UX31A, Widows 7PRO
ĎAKUJEM , ak niekto mi vie pomôcť.

začínám podezřívat, že ten zavirovaný bordel někdo čistil ccleanerem a podobným svinstvem.
touchpad často bývá značky alps, synaptics - ve správci zařízení nic podobného není.

ještě zobrazit ovladače "odpojených zařízení":
do příkazového řádku (cmd.exe) zkopíruj a spusť:

set devmgr_show_nonpresent_devices=1
start devmgmt.msc

v menu správce zařízení: zobrazit -> "skrytá zařízení" -> dole hledat zašedlé položky.

mimochodem ten ms autoruns, který máš v druhém zavirovaném dotazu, by mohl vypsat ovladač touchpadu pod záložkou "drivers", případně ještě "services".