Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Doporučíte mi PC sestavu do 6 000 ?

Dobrý den, chtěl bych se zeptat jestli by jste mi doporučili PC sestavu do 6 000. Chtěl bych to převážně na hraní her ale nemusí být MAX detaily, stačí jen MAX rozlišení.
Kamarád má počítač za 6 000 a rozjel na tom v pohodě Battlefield 4.
Snad mi nějakou dobrou sestavu pošlete.. děkuji. :)

Tohle je mnohem lepší než Wolve, ale klidně ušetřte za ten Gelid - je tak na úrovni BOXu a stejně by to na ten BF4 nestačilo.
Holt dle přísloví: "Do hospody bez peněz nelez!" a "Každá sranda něco stojí!" a jadrnější: "Z ho*na bič neupleteš!"

Pozn.: Stejně si tady dělal z lidí bžundu a teď se jen hloupě "baví" nad naší marnou snahou.

Na druhou stranu ty 2 stovky jsou prd a určitě to lepší než box bude. Jinak na této sestavě BF4 rozjede i na ultra s nějakými hratelnými fps, MP na medium detaily úplně v klidu.

Za 6 tisí leda něco bazarovýho, kdo ví, odkud to ten kamarád má, ale pochybuju, že si koupil novej PC za 6 tisíc.

Ona je to defakto blbost, protože pokud nechceš komponenty vyloženě šity, tak pak platíš za "to kolem" a samotný "jádro" je o ničem...k té mnou navrhnuté sestavě, pokud bys dokoupil dejme tomu A10-6800 a další paměť, tak máš celkem slušnej stroj...