Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Lze zablokovat ovladač televizoru?

Zdravím,
mám takovýto dotaz: lze nějak, např. kódem, zablokovat ovladač televizoru, aby pokud osoba nezná kód, nemohla ovladač používat? Tato funkce nikde v manuálu mého televizoru není, ale připadá mi to jako docela důležitá funkce. Myslíte, že vůbec tato funkce u nějakého ovladače je?
Děkuji za názory!

Díky všem za reakce.
V menu TV je rodičovský zámek, ale je to pouze na blokování tlačítek přímo na TV, nikoliv na ovladači. Vůbec nechápu, proč to také není na blokaci ovladače - myslím, že by to byla užitečnější funkce než některé jiné... 3-[