Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Frekvence procesoru

Chtěl by sem se zeptat jak už asi název napovídá jestli hodně zaleží (u ntb) na tom jakou má procesor frekvenci a kdybych mel ntb 4 jádro 1600MHz tak bude mít 4x 1600MHz? a zaleží jakou má frekvenci RAM??

Mam notebook acer aspire 5742G
Procesor inter core i3 370M 2,40GHz 2jadra
RAM DDR3 2x 2GB
Grafika ATI Mobility Radeon HD 5470 512MB
A všechny hry mi jedou normálně až na ty videa ty rozjedou procesor na 100%.
A já potřebuji vedet jen který z těch notebooku je lepší.
A ještě jestli se ten Core Boost Frekvence musí instalovat nebo už je v tom notebooku? Dekuji za odpověď

Procesor toto umí sám od sebe, nic instalovat nemusíš. (spíš ani nesmíš! :D)
Ani jeden notebook nebude mít dostatek výkonu, aby jsi mohl hrát hry a u toho je natáčel. Nepočítám totiž hru, kde máš 30fps.. To je spíš sebevražda..

A pokud opravdu to myslíš s těmi videi vážně, a stojíš si za tím koupit si notebook, tak bych ti doporučil tuto krabičku. http://www.alza.cz/aver-live-gamer-portable-c875-d 419059.htm
Zapojíš do ní kabel HDMI z notebooku a z krabičky USB do PC a nahrává se ti video (to co máš na monitoru) v plné kvalitě a to bez snížení výkonu PC. Ani nepoznáš, že vůbec natáčíš. Možná jen musíš nahrávat zvuk například přes audiacity ale nejsem si tim 100% jist.