Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vypínání počítače

Zdravim..Mám takový problém.. Když hraju nějakou hru tak se mi tak po hodině vypne sám od sebe počítač. Musim ho vyndat ze zásuvky a znova ho tam dát aby šel zapnout.. Dělá to jenom když hraju hry.. Třeba normálně ve Windowsu to jde v pohodě..Jinak sem zkoušel hodně anti-virů ale nic to nenašlo..Myslele sem že to bude tim ale není..Nevíte čím to je popřípadě jak tuto chybu odstranit??....předem dík...:-)

dík za užitečnej program..Hele ale kdyby to bylo zdrojem tak by se to vypínalo i ve windowsu ne?..Nemůže to být třeba špatným chlazením grafický karty...?..A když tak co taková oprava větráku nebo zdroje obnáší?..Jestli je nutnej odborník..

potřebuju pomoc..včera sem zjistil že mám na procesoru CPU 80 stupňů..takže asi když hraju hru tak se přehřeje a tim se mi vypne celý komp..rozebral sem komp a zkontroloval chladič s větrákem na procesoru...větrák se zdál v pořádku..když se v everestu koukám otáčky tak je tam 4000 rpm...podle mě se mi špatně chladí CPU...protože při minimálním zatížení 80 stupňů to se mi nějak nezdá..jak to vydíte vy?..

když to zapnu tak je tam tak 35 stupňů...ale hned to začne stoupat..ale teď to pozoruju že včera byl na 80 strupňích a dneska jak sem pročistil větrák ,vyfoukal tak je ton na 53-54 stupňů a neleze to vejš...měřim EVERESTem a Speed fanem a teploty co to měří jsou stejné...mužů ještě zkusit vyndat celej chladič a očistit...