Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Pokrčené ikony v počítači

V počítači mám plno ikon. Niektoré sú v poriadku, ale ikony, ktoré symbolizujú "papierové" dokumenty, či už je to PowerPoint, ACDSee obrázky a podobne majú pokrčené rohy. V škole nás učili, že rožky v zošitoch nesmú byť pokrčené, lebo to nesvedčí o najlepšej starostlivosti a "somárske uši" boli skôr na posmech. Ako tieto ikony vyrovnať všetky. Veď to je hanba takéto ikony.:.(

Aspoň s těma textovejma to půjde docela snadno. Napiš do každýho textovýho dokumentu slovo "železo". No a protože železo je magnetický, stačí přiblížit k místu na monitoru kde je ta ikonka kousek magnetu - a hle - už nebudeš mít problém s ohnutým rohem.

Pavel