Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Kodek MPEG-TS(.ts, .trp) do Windows 7

Dobrý den,
potřeboval bych doinstalovat kodek MPEG-TS do Windows 7.
Vím, že pro přehrátí videa v .trs jsou různé programy, ale já potřebuji toto video stříhat.
Je k dispozici nějaká instalačka s tímto kodekem?

musíš si najít na internetu stránky programu ffmpeg, stáhnout ho.
Buď se to bude "instalačka" a pak se program nainstaluje někam asi do c:\program files\ffmpeg).
Nebo to bude archiv, ten někam rozbalíš, to je mi jedno kam.

Tu složku najdi a někde tam bude ffmpeg.exe (asi ve podsložce bin). Tu se zapamatuješ

Pak jsou 2 možnosti:
A)buď si upravíš systémovou proměnou PATH a připíšeš tam složku.
B) to neuděláš

To je vše . Pak stačí spustit příkazový řádek a příkaz ffmpeg bla bla. V případě A je jedno, jaká je aktuální složka (kvůli záznamu v PATH to není potřeba), v případě B to bude fungovat jen když aktuální složka bude ta výše. Přepínání aktuální složky dělá příkaz cd. A nebo rovnou stačí příkazový řádek vyvolat z té dané složky.