Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknutoVyřešeno Nelze vytisknout PDF dokument

Dobrý den, včera mi zničeho nic (žádné aktualizace, předtím v pohodě) přestalo tisknout PDF dokumenty, ostatní vytisknu normálně. Otevřu PDF dokument, dám tisknout a vyskočí mi okno "Ulozit jako", i kdyz dám ulozit nějak a znovu otevřu, tak mi opět vyskočí okno "Uložit jako" - prostě pořád dokola a nelze vytisknout... Prosím, nemáte nějakou radu v čem by to mohlo být? Děkuji

podobné problémy: ¨místo tisku se objeví hláška "uložit jako",ale nic se nedá uložit ani tisknout. Tiskárna EPSON L 800
tisklai obsáhlé PDFdokumenty bez problémů, te´d odmítá vše kolem uzávěrek, pokynů k vyplňování přehledů o příjmech, tiskopisů k daním aj a pod. je nás zřejmě víc,co na to Microsoft ??????