Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Propojení televize s počítačem

Zdravim, rád bych propojil svoji televizi s počítačem ( aby mi v televizi běžel stejnej obraz jako na pc). A to nejlépe přes internetový kabel. Mám tuhle televizi - http://www.kamennyobchod.cz/3d-led-televize-lg-47l a690s.html. Z ní mam vyvedený kabel do tohohle swiche - zyxel-es-108e a ze swiche mam další internetový kabel do pc - Windows xp SP3. Děkuji za rady

Pokud to budeš propojovat HDMI kabelem, nepotřebuješ sdílení souborů. Když to propojíš s routerem síťákem, potřebuješ DLNA server pro sdílení souborů PC - TV.
Další možností je pořídit si k TV malé, tiché a úsporné PC, bezdrátovou klávesnici s myší, přípojit to HDMI a je vystaráno.