Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ghost-obraz disku

Nemohu přijít na to, proč se mně nedaří vytvořit programem Ghost obraz disku.Vždy mně program skončí tak po 10 až 20 procentech z celkového obrazu.
Hodí to tuto hlášku:
Read sector failure,result =1,drive o,sectors 6459359 to 6459367.
Děkuji za pomoc

Předně raději použij utilitu od výrobce disku místo HDDRegeneratoru. Každý výrobce nabízí utilitu pro kontrolu disku (Seagate Seatool, WD WDDiag...). Tato utilita beze ztráty dat přealokuje vadné sektory tak, že nebudou používány a místo nich namapuje nové rezervní. Pokud to z jakéhokoli důvodu není možné, můžeš v nastavení Ghosta jednoduše zapnout "Force Cloning", což vadné sektory přeskočí - stejně data z nich budou ztracená v obou případech.

HDD Scan mně našel 160 vad a to jsem neprojel celý disk.Jedná se o HDD Seagate a tak nevím jestli to mám nechat utilitou od Seagatu opravit.Je tam možnost -replace -.Co to udělá s daty?Je tok tak jak píšeš?.....Tato utilita beze ztráty dat přealokuje vadné sektory tak, že nebudou používány a místo nich namapuje nové rezervní
Dík

Utilita není destruktivní, vadné sektory přealokuje a nahradí rezervními, ale data z nich jsou pochopitelně ztracena, ostatní data utilita ponechá. Setkal jsem se už také s případy, že na disku jakoby byly vadné sektory, vše tomu nasvědčovalo, scandisk přes ně nepřešel, soubory nešly zkopírovat a právě utilita výrobce to opravila a žádné skutečně vadné sektory nebyly nalezeny. Ale pochopitelně nejde použít žádný univerzální program, v tvém případě to bude SeaTool.

Tak jsem to ,přece jen vyřešil a možná i opravil programem HDD Regenerátor.Ghost už jede.Potřeboval bych ještě radu ,zda když budu obnovovat obrazem disku na původní disk,zda jej musím zformátovat aby byl úplně čistý nebo mohu na původní disk rovnou použíz obraz?
Děkuji