Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nenačte se mi dvd s win xp

Dobrý den, potřeboval bych poradit. Jak už s popisku jde vidět, tak se mi nenačte dvd s win xp. Když jsem zkoušel dát do notebooku to dvd, tak načetlo v pořádku. V pc jsem tedy zkoušel dvd s nějakým filmem a to se načetlo. Prosim Vás, poradíte mi tu někdo? Budu vděčný za každou radu.
PS: Neukamenujte mě za to, že jsem líný hledat.

když jdu do Tento počítač a kliknu na tu jednotku, tak mi to napíše, že tam prostě nic není. Nevím jestli to má s tím něco společného, ale když jsem zkusil dát jiné cedečko do PC, tak to v pohodě naběhlo

to by mu asi nebyla ta mechanika ani vidět v Tento počítač a nešlo by spustit jiné medium.

toooomas:Koukni se do správce zařízení,co tam vlastně máš za mechaniku a jestli tam není nějaký problém.