Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem jaký je podle vás nejlepší internetový prohlížeč?

Dobrý večer,
mám dotaz, jaký je podle vás nejlepší internetový prohlížeč? Potřebovala bych, aby byl česky a měl nějaké intuitivní ovládání, podporoval záložky, byl rychlý...
Používám Operu, ale poslední dobou nejsem spokojena, při startu pomalu načítá, někdy nškteré stránky nechce načíst (i na příklad seznam)...
Děkuji za odpovědi
Změna předmětu, původně: Internetový prohlížeč
Změna kategorie, původně: Internet (karel)

Moje dříve milovaná a oblíbená Opera - čím novější verze, tím horší
Mnou neoblíbený Firefix - čím novější verze, tím horší
Mnou nenáviděný Chrome - nevím, nesmí mi do baráku
Obecně opovrhovaný IE - čím novější verze, tím lepší, IE 11 mi naprosto vyhovuje

česky jsou fšechny a záložky umí taky fšechny

No právě - co budeme dělat, až té dvanáctce dojde dech? Doma mám na Opeře i email, musel bych to přehrnout do jinýho (separovanýho) klienta, což se mi nechce, navíc takto mi mailový klient jede automaticky s prohlížečem. A jakej jinej mailovej klient zvolit, to taky nevím.

Opera (12.10). Ta nová Opera 17 stojí tak akorát za hovno. Bez myšových zkratek bych asi nepřežil ;-) I když je pravda že RAM žere z těch vyjmenovanejch prohlížečů asi nejvíc (teď mám 2 záložky a 600MB, tak je to ještě v klidu, někdy bere i 900MB).

To je jasný, jsem otevřel první tři záložky co mě napadli, co se týče "žravosti" RAM Firefoxem již taky pár let neřeším, protože 4 GB jsou pro mě dostačující :) Jiné to bylo v době, když jsem měl staré PC s málo RAM ;-)