Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem jaký je podle vás nejlepší internetový prohlížeč?

Dobrý večer,
mám dotaz, jaký je podle vás nejlepší internetový prohlížeč? Potřebovala bych, aby byl česky a měl nějaké intuitivní ovládání, podporoval záložky, byl rychlý...
Používám Operu, ale poslední dobou nejsem spokojena, při startu pomalu načítá, někdy nškteré stránky nechce načíst (i na příklad seznam)...
Děkuji za odpovědi
Změna předmětu, původně: Internetový prohlížeč
Změna kategorie, původně: Internet (karel)

Moje dříve milovaná a oblíbená Opera - čím novější verze, tím horší
Mnou neoblíbený Firefix - čím novější verze, tím horší
Mnou nenáviděný Chrome - nevím, nesmí mi do baráku
Obecně opovrhovaný IE - čím novější verze, tím lepší, IE 11 mi naprosto vyhovuje

česky jsou fšechny a záložky umí taky fšechny