Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno BIOS - vypnuta klavesnice

Dobry vecer,

Ja v*l jsem si vypnul klavesnici i mys v biosu. Takze ted se nemohu dostat do biosu... Nejake navrhy jak se tam dostat ? Je to moje blba chyba.. Prosim zdrzte se komentaru proc jsem ji vypnul.. Proste jsem vypinal veci ktere jsem chtel aby pri startu nebezely a omylem jsem to vypnul.. (USB) vubec jsem si to nevedomil ze je v tom zapojena i klavesnice... Dekuji

Proste jsem vypinal veci ktere jsem chtel aby pri startu nebezely

A proč jste se v tom hrabal?! A nespletl jste si to náhodou až čirou s operačním systémem?
Klávesnice PS/2, uvedení nastavení BIOSu do výchozího stavu vymazáním paměti ==> viz manuál základní desky. Druhou možnost by měl provádět poněkud znalejší jedinec.