Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Při spuštění ICQ naběhne tv.popcorn.net!

PO zapnuti netu,nepo icq se mě zobrazi okno internetove tv pocorn:Nevim jak se tohoto opakovaného okna zbavit,smazal jsem i v registrech,ale vždycky naběhne asi tak 3x za den!Při ukončeni programu v alt,ctrl,del ... je to označeno notified a nějake čislocookis a registry jsem smazal,ale při otevřeni icq,nebo netu tv naběhne a chce registraci

[mod]změna titulku z: pomoc
změna kategorie ze: software (JaFi)[/mod]

pardon píšu poprve.Při zapnuti netu nebo icq,mě naběhne reklamní okno nějake tv.popcorn.net! pro ukončeni ulohy je to zapsane notifier_060627!toto okno mě nabíhá tak 3x denně ivícekrát i když jsem to smazal z coocis i registru,jak se ho zbavim.Mím win xp profesional,servis pack2,athlon2000+,ram768,sound blaster live,grafika n -vidia6600le,tv karta win fast,ostatni doplnky snad nemusim psat prosim podívejte se mě na problem a poradte me,jj,ještě ofisy microsoft2003