Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jaký mobil? :)

Zdravím.. chtěl bych na vánoce mobil do 7.-mi tisíc.. zatím se mi moc líbí Nokia Lumia 720, 920 a Sony Xperia L... chtěl bych kvalitní foťák, výdrž a rychlý internet.. ale prostě tak celkově aby byl dobrý.. pak mám možnost za 9 500 si koupit Iphone 5 16 Gb tak pořád nevím, jestli koupit něco do těch 7.-mi tisíc nebo ten Iphone.. Díky moc :)

Blackberry Z10, s trochou štěstí ho pod 7000 seženeš. Kvalitou zpracování se vyrovná iPhonu, neuvěřitelně plynulý a intuitivní operační systém, na který se sice musí chvíli zvykat, ale po chvíli už nebudeš chtít nic jiného. Nevýhodou je sice nedostatek aplikací, ale naštěstí na telefonu funguje většina aplikací pro android. Slušný foťák na úrovni iPhone 5. Píše se na něm o dost lépe, než na androidech. Vzhledem ke špatným vyhlídkám firmy Blackberry do budoucnosti o tento telefon klesá zájem a tak z původních 16 tisíc je po půl roce cena poloviční a za tuhle cenu nic lepšího asi nenajdeš. Pokud nechceš Blackberry, tak asi tu Lumii 920.