Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Windows 8.1

Dobrý den
Mám nové pc a s tím i nový OS Windows 8.1 se kterým nemám zkušenost. Problém mám s tím že jsem si koupil externí disk na který si chci zálohovat veškerý software který se mi doma válí na cd. Takže jsem použil klasický způsob jako předtím na vistě tzn. soubory na cd jsem kopíroval a vložil do vytvořené složky na ext. disku a nikdy nebyl problém ale teď už je.Napíše mi to. ze zdrojového disku nelze číst. Typ souboru je ISO ve vistě mi to šlo.Děkuji

Na starý HDD to překopírovat jde?
Nějaké menší soubory na nový disk jdou?
Nainstaloval jsi i drivery(chipset a USB)?
Zapojuješ disk do zadních USB na desce nebo vepředu na panelu?
další možnosti:
1.poškozené CD
2.nemáš přístupová práva
3.nemáš nový disk naformátovaný na NTFS,ale na FAT32.To by ale asi psalo chybu zápisu a ne čtení.

Takže jsem zkusil nejdříve tuto složku přetáhnout na plochu.Taky nelze. Píše ze zdrojového souboru nebo disku nelze číst. NTFS,typ souboru ISO,velikost 3,96GB. Žádná jiná hláška tam není. Nemůže v tom mít prsty antivir? Mám tady norton ale ten taky neznám. Do teď sem měl avast?