Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Hamachi-můžu odstranit,nebude problém?

ještě jednou děkuji za pomoc při odstraněni otravného okna popcorntv,které neustále nabíhalo,zatím mám tedka klid!Začalo se mě zobrazovat okno v dolní liště po naběhnutí pc Hamachi-of line?nevim jestli je to nějaký ovladač k mému pc,nebo nějaká součást hry od dětí,které asi zabiju!Ptám se...můžu to smazat!!,nebo co to je to Hamachi ,aby to nebyl nějaký můj ovladač od pc,o kterem nevim!Mám xp profesional sp2,athlon2000,768 ram,ge force6600 256mb,ofice 2003,win fast tv,sound blaster live 5.1?děkuji

No tak to vidím dětičky by si přály nový mobil,a tak se ten menší-9 let,někde zaregistroval,musím si s něma promluvit s obouma!Trochu mě zarazilo,že se to zobrazilo i v systemu v připojrní ,a děcka se nepřiznají,znáte to to já ne takže to můžu v klidu odebrat!Děkuji moc všem tyto stránky na řešení problemŮ s jistotou,se mě moc líbí,tak dík!