Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno hra shazuje systém

Zdravičko,hra mě schazuje celi sistem,vzdy mě vypne celi nootebook,nevite co stim?Windows sem odviroval a vyčistil,ale nepomaha to.Za každou radu předem děkuju.

Změna idiotského předmětu, původně: software (karel)

Chyba 116 souvisí s ovladačem grafiky. Jestli Ti to pomůže, lze tuto chybu popsat takto: pokus o reset ovladače zobrazení a jeho zotavení se v časovém limitu nezdařil.
No a protože ve všech výpisech chyb, cos nám tu poslal, je v tom namočený ovladač dxgkrnl.sys (což je jádro DirectX), byl jsi tu už vyzván k tomu, aby jsi právě DirectX aktualizoval (resp. znovu přeinstaloval).
DirectX najdeš samozřejmě na stránkách MS.
Prvně ale ještě můžeš zkusit spustit diagnostiku DirectX: Start -> Spustit -> dxdiag <ENTER> a projdi všechny testy po jednotlivých záložkách.

Moc děkuju za radu,ale ja netušim jakou tu aktualizaci mam stahnout,už sem na tom odkazu byl ja mam Notebook Windows7 64bit.Ješte k te diagnostice,to ma spustit podle Vašeho popisu na PC.?Vim že to zni divně,ale ja opravdu PC.moc nerozumim.Pred chvili sem si aktulizoval graficke ovladače a podle spravce jsou v pořadku.

Ten můj odkaz vede na stránku s Webovým Instalátorem, který si sám zjistí existující a nejnovější verzi DirectX pro Tvůj operační systém a dle toho se zařídí. Stáhneš ho kliknutím na červená tlačítko "Stáhnout". Nevím, kam ses díval, nic jiného ke stažení tam opravdu nevidím.

A ano, diagnostiku DXDiag spustíš ve svém PC dle návodu (nebo to chceš pouštět u souseda?).

To, že nějaký správce hlásí, že ovladače jsou v pořádku znamená jen a pouze to, že jsou v pořádku (= správně nainstalovány). Ale jestli tato verze ovladačů bude konfliktní s nějakými jinými ovladači, to fakt neumí nikdo zkontrolovat, to se projeví až při provozu.

Jak to tady tak pročítám, povolej si k tomu někoho, kdo toho ví o PC trošku víc než Ty...