
Rada s koupi televize
Ahoj,
Koupil jsem si PS4 a k tomu si musím koupit pořádnou televizi ale samozřejmě se nemůžu rozhodnout. První favorit je plasma LG50-lg-50pn6500-d409946.htm. Druhý favorit je o 3 tisíce dražší ale zase je to LCD, 3D, Smart atd http://www.alza.cz/46-samsung-ue46f6400-d398460.ht m#popis. Taky jsem si říkal že si spíše koupil plasmu ale neustále se nemůžu rozhodnout. Můžete mi prosím napsat jak jsou dnes na tom plasmy? LCD jsou na tom doufám že dobře a z vlastní zkušenosti používáte Smart a 3D? Je lepší si už koupit tu 6kovou řadu od samsungu s 200hz? Děkuji za všechny odpovědi a prosím spěchá zítra bych si pro ni chtěl zajet
E: na alza je o 2 tisíce dražší než na jiném obchodu
plasma je to nejhorší co lze v dnešní době koupit! (co se TV týče)
Ovšem ta Samsung vypadá velice slibně, určitě bych do ní šel
plasma je to nejhorší co lze pěknej nesmysl,jediná plnohodnotná náhrada CRT
plasma je tlustá a neúsporná kdežto LED LCD TV je jak tenká a lehká tak i úsporná...
A z vlastní zkušenosti používáte 3D a smart tv?
Obojí je v tv k ničemu.
chtěl jsem si ji koupit k vánocům, ale bohužel mi už nezbyly finance.....
nicméně až si budu kupovat TV tak určitě Samsung LED LCD 3D SMART TV
Nebudu tu zase pižlat co má Samsung za panely v tv do 20 000 jestli real 50 nebo 100 Hz ,ale natuty nemá panely Samsung,jenom tak pro info až budeš Ťamťunga kupovat.
já si na Samsung jako takový nemůžu stěžovat........
Já ti to nerozmlouvám jenomže u levnějších modelů někdo naněj nadává a někdo je chválí protože tam dávali a dávaj buď panely tuším Chimei horší varianta a nebo svoje lepší varianta za stejný prachy a to samý Lg u Philipse paradoxně v této cenové relaci 16-20 000 máš kvalitní panely od Samsungu,Sharpu nebo LG
Ja mam tuto http://www.alza.cz/46-samsung-ue46f6740-d450055.ht m a je super. A to znacku Samsung ani nemam rad. Musim povedat, ze obraz je super.Aky panel by tam mohol byt?
Jo to nevím to co kde je ,se musí dohledat někde na netu protože tím se nikdo chlubit nebude když nedává svoje panely vzhledem k ceně tam bude nejspíš Samsung,toto se týká spíš levnějších Tv.
Tak to je jeden z největších blábolů, co jste dokázal vyplodit!
Kdyby nebylo podsvícení pomocí LED, pak plasma by byla dnes dokonce úspornější než LCD! Tenké != "úžasné", obvykle to "odnesou" reproduktory a produkovaný zvuk vůbec.
Jo, a i ty plasmy zase tak "silné" nejsou a opravdu bych chtěl vidět někoho, koho tloušťka TVP tolik zajímá.
Co se týče hmotnosti, tak ten rozdíl dnes také není nic extrémního. TVP LCD Panasonicu řady E a ET a výše také nejsou peříčka.
Plasma byla z pohledu obrazové kvality zatím to nejlepší, co zatím bylo technologicky dostupné. O OLEDu se kecá tolik let, že snad lze už i pochybovat o existenci této technologie.
Ty si celý blabol povec čo je na plzme dobre až na tých veľa hercococh Z čoho ľudí vise bolia oči no.
plasmy se už jen vyprodávají, ani Paňáca, jejich největší obhájce, je už vyrábět nebude. LED LCD to převálcovalo.
panasonic-konci-s-plasmou
ZmrdTV, 3D a podobné pikačuoviny pro PS4 opravdu nepotřebuješ, dtto to platí pro sledování TV.
osobně si od šamšungu nekoupím nic, jejich výrobky stojí za houby.
Mno, jak se to vezme. Ťamťungy mají výtečný obraz (i v nižší kategorii), pro ladění a konfiguraci radím ovšem užít nějaké amfetaminy (abys to vůbec přežil). Nic uživatelsky nebezpečnějšího jsem u žádné jiné značky zatím neviděl.
Ledku od Paňáka a neuděláš chybu.
3D - k ničemu.
Smart - pro občasné kouknutí na internet.
Od samsungu telefony, pracku, televize, snad i lednice, mycka, domaci kino atd... Konkrétně my na jinou znacku nez samsung nedame... Jo je mi to jasny ted se strhne vlna toho jake jsou to sracky a pod..
nene já Samsungu také fandím
u nás mají všichni mobily od Samsungu a TV také
Ahoj,
obloukem se vyhni Philips. Zakoupil jsem model http://www.alza.cz/39-philips-39pfl3208h-d475153.h tm#recenze a jsem na rozharní ho vrátit. Mám tu telku měsíc sice výborný obraz, ale jinak soft totál nevyladěný vzhledem k tomu co má umět(internet atp). Celý přístroj je neskutečně pomalý. Přepínání programů hrůza. Dálkáč neskutečně špatně řešený. Snad jen digitální tuner je OK.
Cus.
Jo a zvuk!! To je děs!!
Nevím co chceš zaty prachy 50Hz kdovíjakej panel,soft stojí u všech za vykuř,aktualizace vše opravují

obloukem se vyhni Philips ůsměvné maj jedny z nejlepších tv,samozřejmě ne za 10 000 tam je všechno brak.
Tak tos ještě neviděl Sharp. Tam je odezva 5-10s (časem se zhoršuje, jako by se nějak zasral nějaký buffer či co
).
samsung-ue46f5570 tuhle sme si ted poridili
Tak jsem se rozhodnul že si koupím plasmu a rozmýšlím se mezi dvouma:
mezi velkou 50 palcovou LG 50-lg-50pn6500-d409946.htm
nebo 42 palcová panasonic http://www.alza.cz/42-panasonic-tx-p42st60e-d39849 7.htm#popis
Tak jakou dámi a pánové :D
Raději Paňáka. Ovšem LG s THX certifikací taky není marné.
Velikost je už na tobě.
Každopádně bez osobní prohlídky za provozu bych si nekoupil žádnou.
já bych se nakonec tý LG nebál má to super recenze tak proč ne :D
Tak je otázka jestli opravdu nevnímáš blikání plazmy. Nebo někdo z rodiny.
No to nevim ale asi né máme doma 1 plasmu. Ještě se na to ráno kouknu. Televize to bude jen pro mě
Jelikož má Lg plasmy nejhorší,obrazově atd ,tady se můžeš klidně optat http://forum.avmania.e15.cz/forum-1703/TV-prijimac e-a-projektory.html?sid=13a9e6794d7bb9e5aec2d72abf 430211 Za 13000 to bude někde ořízlí typnul bych 50Hz panel.
vs tato,trochu divná cena vůči velikosti.http://3d-televize.heureka.cz/panasonic-tx-p50st60 e/specifikace/
Pokud se rozhodnes pro LCD, tak bud vyssi radu Samsungu (nutno vygoglit co v tom je za displej) nebo Panasonic, sice uz maji v nejlevnejsich radach taky cinsky displeje ale furt jsou nejlepsi.
Jinak plazmu bych na hry spis nedoporucoval.
Jenom bych doplnil LCD Philips taky vyšší řady,jinak souhlas na hry raději LCD.
Ok a mám si připlatit za ips panel? Šel bych teda do 42 palcovych panasoniku
Toď otázka všeobecně se říká že je lepší VA panel,nicméně osobně tohoto názoru nejsem,tatík koupil Panasonic ET50 s 200Hz panelem a super barvi i pozorovací ůhli,měl by mít horší černou než VA ale osobně nepozoruju.
Co říkáte na tuto?
m.alza.cz/42-panasonic-tx-l42e6ek-cerna-d397097.ht m
To bude 50Hz činskej panel,jakej máš cenovej limit?
Tak úplně cenový limit nemám ale tak okolo 17 000
Co tohle http://3d-televize.heureka.cz/philips-42pfl6008k/s pecifikace/#section
Jo ta vypadá pěkně a máš i nějaké jiné kandidáty?
V tý cenový kategorii asi ne vs plasma
http://3d-televize.heureka.cz/panasonic-tx-p42st60 e/ Do Samsungu a LG bych v týhle cenový kategorii nešel.
Eventuelně bych vzal větší uhlopříčku a pak toto.http://3d-televize.heureka.cz/panasonic-tx-l47et60 e/specifikace/#section
Kouká ze ta Philips má super recenze. Asi do ni půjdu. Doma máme jednu s ambilightem ale je spuštěna pouze když je rozsvícení takže jsem nepokusil kouzlo ambilightu a ten se mi na večerní hrani bude dost hodit. Fakt dík za radu. Popravdě moje cela rodina jsou zastáncem plasmy, ale já ji zase tak nevěřím.
Jo jasný ta 117 je ale nejlepší co se týká velikosti a ceny osobně bych vzal tu,nic lepšího není,krom plasmy.
Na tu telku se budu dívat ze vzdálenosti asi 3 metru takže zas tak velkou nepotřebují. No jdu spát a ráno to objednal.
No jasan tatík jí má taky na 3 m a ok u toho Philipsu máš alspoň jistotu nejspíš Samsung panelu,nebo LG
Ok dík :)
Za tu cenu, je to asi nejlepsi TV, kterou muzes mit. Daval jsem ji ted jako darek k vanocum a predtim jsem ji 14 dni testoval a opravdu je videt, ze to je Panasonic. Samozrejme displej v tyhle cenovy relaci nemuze byt uplne tip top, takze prohlizeni internetu pres zabudovany webovy prohlizec sice mozne je, ale na pismenkach jsou videt neostrosti, na filmy to staci bohate.
Sakra ted se zase nemůžu rozhodnout jestli tu 47 palců nebo tu Philips 42 palců. Ma cenu si ty 3 000 priplatit? :D
To mas tezky, samozrejme cim vetsi uhlopricka tim lepe.
Ale v urcity chvili je to o kompromisu mezi cenou a uhloprickou. Co se tyka znacek, tak pro Panasonic jasne mluvi nejnizsi poruchovost.
A jinak ta Philips je ok? Ještě uvidíme ptze tu 47 bych už musel dávat na zed
Mam radeji Panasonic, ale sambilionk tvrdi,ze jsou OK i tyhle Philipsy. Nicmene sem tam slysim lidi, ze na Philips nadavaji, ale nejsou to tyhle nove modely.
http://www.digitalversus.com/tv-television/panason ic-viera-tx-l47et50-p13664/test.html Ten Panasonic by měl bejt nástupce týto (tu má tatík) takže by měla mít real 200Hz panel Panasonic Alfa IPS což žádná jiná tv v týto ceně nemá + velká uhlopříčka a cena super když porovnáš se stejně velkýma Philama co stojej odost víc.Jestli se nadává na Philips,což potvrzuji tak na mizernej soft nikolivobraz(starší modely,což už by mělo bejt opravený).Za mě jednoznačně ten Paňák,tatík ho navíc koupil v akci za 18000 + za 1500 záruku navíc takže komplet 5 let.
Hmmm tak nakonec si koupim nějakou tu 42 ale teď nevim jakou jestli tu panasonic nebo philips. Panasonic má asi lepší SW, ale philips má ambilight
tak jsem nakonec objednal panáka :D
E: tato je dobrá? http://www.alza.cz/42-panasonic-tx-l42et60e-d39710 2.htm
je, verim, ze budes spokojeny.
Jo, panel od LG - největší výrobce panelů, elektronika a SW Panasonic. Jen se nedivte, až budete vybalovat, není to žádné peříčko.
Jo je ,panel real 100Hz IPS LG
SW u Panáku funguje stabilně, ale nemůžu říct, že by to byla nějaká velká extra výhoda, bejt tebou tak bych si konkrétní panasonic a philips nechal v prodejně předvést, v datartu by to nemusel být problém, šel bych vysloveně po kvalitě panelu za co nejnižší cenu, protože bych telku klidně za 3-4 roky vyměnil za jinou, pojem SmartTV je hodně nadnesen, ty televize jsou hodně tupá zařízení a ty systémy jsou uzavřené s minimální volbou výběru, to není jako PC kde se spojuje komfort nabídky s flexibilitou používání.
nabídka softwaru ke stažení v panasonic marketu je žalostná, webový prohlížeč funguje, ale za ten rok jsem ho použil jen asi 5x, web na televizi je hrubší v porovnání s PC, používám z nabídky jen Youtube aplikaci ta u nás běží polovinu času co běží TV, k TV lze připojit klávesnici, ale už žádné polohovací zařízení jako myš, trackball, touchpad apod. u klávesnice s touchpadem nepůjde ten touchpad, podporuje to jen jejich panasonic touchpad, který stojí dost peněz (za tohle bych je zabil)... nemožnost používání myši je velké mínus, protože se dostat do pole pro vložení textu křížovým ovladačem trvá dost času a při větší frekvenci této operace je pobyt před telkou utrpením
na prodejně bych si zkusil rychlost odezvy - přepínání kanálů, reakce aplikací za jak dlouho naskočí, v nich stránkování, hledání
mám loňský top model 42wt50e, kdybys měl konkrétní otázky tak sem napiš (ta moje má DLNA server, takže můžu streamovat co bezi v tv i do site a v PC si pořad dokážu nahrát na disk programem VLC, kdysi fungoval i přístup z PC přes DLNA na nahrávky z harddisku televize a to panasonic zrušil!!! nahrávky jsou jinak šifrované a nelze je mimo TV přehrát), 3D aktivní má výhodu, že lze sledovat i hodně ze strany a pro každou osobu s brýlemi se to přizpůsobí (na druhou stranu brýle pro aktivní 3D jsou dost drahé, využijí se jen ty co jsou k TV přibaleny)... pasivní 3D stačí obyčejné brýle za pár kaček a pod větším úhlem přestane 3D fungovat... 3D už jsem půl roku neviděl, rychle se to omrzí, není proto nutný brát aktivní 3D, 3D pasivní bohatě stačí, a nebo vůbec 3D nebrat