Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem špatný adaptér ? nebo rozbitý notebook?

ahoj chci se zeptat ,je rozdíl mezi nabíječkou na notebook , když má 65W .. nebo 90W ? mělo by to fungovat normálně ne ?
mám notebook HP 8710p ., koupil jsem nabíječku 65W ale nic se neděje , a ja nevím jestli mám rozbitej notebook nebo jestli je špatná nabíječka.

U mnoha modelů HP Vám nebude fungovat žádný univerzální adaptér. Je to způsobeno technologií HP Smart AC Adapter, která spočívá v tom, že adaptér musí udat notebooku informaci o svém výkonu. A pokud notebook tuto informaci nedostane, objeví se hláška "Smart AC Adapter power output is too low for this computer". Což samozřejmě není pravda, neboť výkon tohoto adaptéru je dostatečný v podstatě pro všechny současné notebooky, nicméně modelům od HP to nevysvětlíte. Což HP zřejmě zamýšlelo, musíte koupit originální adapter.