Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s qwerty klávesnicí

Zdravím, mám problém s nastavením qwerty klávesnice, při přepnutí na českou se mi nepřehodí z anglické a zůstane mi "z" a "y" v Anglickém nastavení.
Dík za pomoc

OS Windows 7 Enterprise 32-bit

Pokud qwertz nepoužíváš,tak ji odeber v ovl.panelech a nech jen tu Česká-QWERTY.
A přepínání zkontroluj,jestli tam je L.Alt+Shift nebo něco jiného.