Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Internet O2-rychlost

Dobrý den,
mám internet od O2 a od včerejška jde strašně pomalu včera šel úplně v pohodě ,ale asi v 8 hodin se úplně zasekl a a když jsem chtěla něco najít jen se dlouhou dobu načítal.
Restartovala jsem počítač to nepomohlo.
Vím že teď o svátcích je zřejmě internet přetížený , ale přijde mi divné že až 27 a ne třeba o Vánocích .
Máte někdo stejný problém ,a nebo nějakou radu jak ho zrychlit?

Hezký den,

zkusila jste restartovat také modem? Pokud se situace nezmění, zašlete mi podrobnosti, číslo přípojky a také kontaktní telefonní číslo zde: dotazproguru. Internet pro vás prověřím.

Mějte pěkný den

Renáta Drastichová | Telefónica Czech Republic, a.s.
GURU pro Social Media