Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vypína se mi PC při hraní náročnější hry nevím si rady co s tím je

Mám takový problém zakoupil jsem si novou grafickou kartu od nvidie 760gtx AMP verzi od ZOTACU a k tomu jsem měl hru Assasins Creed 4 Black Flag a při hraní této hry a nebo Battlefield 4 a takové hry se mi samovolně asi tak po 30min až 1h vypne počítač jak jsem měl starou grafiku tak mi to nedělalo nevím co s tím prosím o radu kdyby někdo věděl. :) A když se mi vypne pří hraní toho assasina tak se mi můj Save smaže a hru musím hrát od znova.

Moje sestava :
Základní deska ASUS M4N82 DELUXE
Procesor AMD Phenom II x4 940
Ram 4gb
Grafická karta NVIDIA GeForce 760GTX AMP
Zdroj 630W
HDD 3
Windows 7 Ultimate 32bit

Za každou radu jsem vděčný Díky.

nejde tak o teploty grafické karty jako procesoru řekl bych.. taky sem s tím měl problém. Díky výkonější GK sem začal více namáhat procesor a při jeho přehřátí to BIOS vypl.. nezbývalo než si dát záležet na uspůsobení k lepšímu chlazení.