Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PC nejede

Ahoj všem.

Měla bych dotaz. Mám zánovní PC. Několik měsíců, mi fungovalo zcela spolehlivě a bez probémů.

Ale dnes jsem ho zapnula a monitor tmavý. Žádné informace. Ale větráky v "bedně" se točí a vypalovačky (mám 2) mohu otevřít. Dokonce bych řekla, že slyším, jak se rozběhnou pevné disky. Mám 2.

Ovšem na monitoru nic. Chtěla jsem se zeptat. Zda by někdo měl nějaký tip, co se asi tak mohlo stát. Vím, že se to jednoduše řekne a že se těžko odpoví, ale budu vděčná, za každou radu.

Ještě bych chtěla uvést, že používám 2 DVD vypalovačky najednou a několikrát jsem vypalovala obouma vypalovačkama najednou.

Kamarád mi říká, že jsem nejspíš měla slabý zdroj, že to neutáhnul a "odešel". Jako další možnost vidí, že "odešla" základní deska.

Mohl by mi prosím někdo poradit?

Všem děkuji.

Vůbec bych se tím nezatěžoval, pokud nevíš, kam sáhnout
a zanesl bych to obchodu, kde's to koupila. V záruce to máš,
tak není co řešit. Koupí a výměnou zdroje nemusíš nic vyřešit
a takhle bys mohla pokračovat do bezvědomí a ztenčení obsahu peněženky.
Napiš, jak PC po zapnutí pípá, všechno máš k manuálu k PC včetně kódů
v případě LED diod. Zkus vypojit, zkontrolovat kabely a nožičky pinů
PC - Monitor ( LCD ) a zapojit zpátky, vysuň a zasuň grafiku ze slotu.