Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zapojení dvou monitorů

Dobrý den,
Mám doma 2 odlišné monitory (1. Full HD, 2. 1440x900) a zakoupil jsem si VGA rozbočovač v domění, že mi půjdou oba monitory naráz. To se taky stalo, ale na obou monitorech mám stejnou prac. plochu, nevím proč. I GPU mi detekuje jakoby jenom jeden monitor... Nevíte jak to udělat abych jeden monitor měl prac. plochu a druhý např. spuštěnou nějakou hru?
Předem díky

Proč by to nemělo fungovat?! Mám přesně tu samou graf. kartu a pokud jakákoliv hra podporuje zobrazení "na celou" obrazovku, ale v okně tak v tom není žádný problém. I kdyby hra byla na full screen a nebude přes oba monitory, což např. LoL není tak je to v pohodě.

Ja mam dva monitory, na jednom hram hry (treba ma Windowed Bordeless mode v nastaveniach hry aby ked si dal ALT-TAB neboli problemy) a na druhom si robim co chcem :)
Staci ak mas jeden kabel z jedneho monitoru v jednom vstupe na grafickej karte a druhy monitor zapojeny v drhuhom vstupy na grafickej karte. Samozrejme v tvojom pripade musis kupit konvertor pre kazdy kabel kedze tvoja grafika nema VGA.

Potom si uz len nastavis tie monitory vo windowse (Screen resolution / Rozlisenie obrazu)

Pozadie plochy budes mat rovnake ale taskbar budes mat iba na jednom monitore presne ako to chces.

Nazorna ukazka menu vo windowse: 6sA2rmw.jpg