Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Počítač se sám odsebe vypíná Pomocte.

Zdarec herní pc se mi najednou sám odsebe zapne a po chvilce zase zapne a takhle to dělá pořád dokola.Zkusil sem jedno tlačítko na bedně a to se mi normálně zapnul PC ale s nějakýma textama.Stalo se mi to když sem stahoval jeden simulátor který mám na tomhle ntb odkud píšu.Zkusil jsem z PC vytáhnout kabel ale pořád stejné.

Takže nic nebylo se zdrojem :)Včera u mě doma byl bratránek s herníma časopisama a hrama tak se mi podíval na ten pc a byla chyba v ramkách nákej špatnej kus takže musím koupit nový ramky.Když ty ramky nemám v PC tak mi to normálně funguje ale s ramkama se to vypíná a zapíná