BF: Všechno šlape až do dne, kdy máš víc USB zařízení než je zdraví rozumné. Klávesnice, myš, mikrofon, RGB lampa č. 1, RGB lampa č. 2, jedna webkamera, druhá webkamera (protože jiný úhel, že ..), Backlight LED RGB pásky na monitor, větrák, podsvícená podložka pod myš, tři externí HDD, víceportový adaptér do kterého je zapojený HUB PORT 2 a ten krmí HUB PORT 3, USB repráčky.
A pak to přijde: "Nemám žádný volný port USB!"
PCIE slot kam bych mohl zapojit dejme tomu "4x3.1 USB" ? Zabrala ho velikost kolosalního GPU, který žere víc wattů jak dětský tábor.
Tak co teď? Jasně, je tu HUB, ale jaký? Ty levné jsou spíš loterie. Maximálně jedno slušný Ačko, těch je ale hodně ruzných typů kvality a jsou často omezené na [USB-A USB 2.0] kvality odpovidající plastikové hračce z Kinder vajíčka. Co tedy dělat. Odpověd je jednoduchá, použijte USB Type-E.
Přejít na článek
Jak nešlo musíš to nastavit na tv ne, ta snad nemá svůj tuner
(nastavit DVB/t,C,S
Má, když začnu vyhledávat programy tak to nic nenajde
Jestli tam máš napojenej coax tak to musí najít máš to blbě nastavený i to ladění.
mam tam napojenej pouze tento ze set.t.b. http://img.tomshardware.com/us/2005/11/23/pc_inter faces_101/scart-stecker.jpg
Napoj tam Coaxiál z antény to se nedivím že to nejde.
Já bych to řešil jinak. Do Samsungu zapojil anténu vyvedenou z rozbočovače a z něj pokračoval samostaně do set-top boxu pro druhou TV.
A co chcete na TVP naladit, když pravděpodobně nemáte nic v jeho anténním vstupu?! A do AV vstupu TVP se vede pouze to, co zrovna poskytuje ten settopbox.
TV má digitálni tuner ? Jestli ano, k čemu ti je set-top-box ?
Pokud z nejakého dúvodu trváš na Set-top-box-u, napríklad možnost nahrávani poradú v nezákodovaném stavu, naladit potrebuješ set-top-box, propojením pres SCART jsi udelal z TV pouhý monitor co má reproduktory.
Když nebudu mít set-top-box tak nebudu mít signál na vedlejší televizi v pokoji
A co je to za podivný settopbox, když nemá průchozí RF konektor?!
RF konektor má :)
Průchozí! Tj. vstup a "výstup" s patřičnými konektory.
Nebo, jak níže, rozbočovač.
Četl jsi můj názor výše?
bohužel nemam rozbočovač :(
Tak ti hold půjde zatím jedna tv,stojí pár korun,jestli nemáš průchozí stb
Tak to je blbost koupíš anténní tv rozbočovač.
co to tvrdíte za blbost. Jak souvísi set-top-box s nejakou další TV ? Je to nepochopitelné tvrzení ...