Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Set-top box a tv

Ahoj, chci se zeptat jestli někdo neví jak naladit programy v TV samsung ue40f6400, mam set-top box do něj přivedený signál z antény a z něho přes kabel SCART a nemůžu to zaboha naladit, dělam to přes set-top box protože mam vedle v pokoji další TV a bez něho by to nešlo. Díky

TV má digitálni tuner ? Jestli ano, k čemu ti je set-top-box ?

Pokud z nejakého dúvodu trváš na Set-top-box-u, napríklad možnost nahrávani poradú v nezákodovaném stavu, naladit potrebuješ set-top-box, propojením pres SCART jsi udelal z TV pouhý monitor co má reproduktory.

:puff: