Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém se zdířkami

Ahoj, už si opravdu nevím rady. Počítačům moc nerozumím a tak doufám, že mi pomůžete. Mám asi integrovanou zvukovku Intel 82801DB ICH4 AC'97 Audio Controller, mám klasicky 3 zdířky. Repraky i mikrofon fungují jenom když jsou zapojeny v růžové zdířce, jenže teď potřebuju zapojit oboje najednou a nastal problem...už to řeším dost dlouho a nikdo mi nedokáže poradit, proč to nejde...:.(

Ruzova doura je (v konfiguraci "stereo") only mikrofon, vystup zelena. Pri 5.1 outu prijdes o mikrofon (co na to sw konfigurator ke zvukovce?). Tahle nadhera umi Jack Sensing, takze kdyz tam naperes jen repro, prebere si to sama (jen upravis FL-FR a RL-RR kanaly). That's all...

Nie som si isty ci tam je jack sensing, vseobecne to vie az Azalia (high definition audio codec) a ta sa k ICH4 tusim este nedavala (ale nie som si zhlavy 100% isty).
Treba to nacpat podla navodu, repro do stredu, mic. na kraj, preistotu restart (ak tam je nejaky sensing nech si to po restarte prebere ako potrebuje), prip. nastavit v ovladacoch tam kde sa da nastavit 5.1 repro (neviem ci dotazovatel nasiel to spravne nastavenie o ktorom som hovoril) nastavit len stereo repro.