Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem problém se spuštěním PC nevíte co stím?

zdravim poradnu...

nedavno jsem si stahl program AVG PC Tuneup 2014 a spustil jsem ho a on mi dal notas do puvodniho stavu v jakem jsem ho koupil ale pak jsem si dal ještě kontrolu disku C a druhy den jsem zapl notas a ta kontrola mi tam skočila a pracovala až do 27% a pak se ani nepohla po dobu cca 5 hodin skoušel jsem to několikrat ale kontrola nejde vypnout nic nevim co stim proto se ptam jestli prosim vas nevite čim to muže byt diky za odpovědi
¨

Nevite jestli je nějaka chyba na disku ?

prohledej co se ti samo spouští v msconfig.exe - po spuštění
stejně tak by šel projít seznam služeb (services.msc), ale od win7 je už celkem dlouhý
a samozřejmě naplánované úlohy, i tam se chkdsk/chkntfs mohl přidat.

tuneup zase klidně odinstaluj a zapomeň, že taková blbost existuje.