Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Převod FLV do AVI

Inspiroval mě mifův tip na converter do DVD, takže pokud někdo potřebujete
zkonvertovat stáhnutý FLV soubor do přijatelnějšího AVI ( např. z Youtube ),
tak použijte free program Super :

SUPER.html

Umí toho samozřejmě mnohem více a lze převést mnoho souborů najednou.
Je velmi jednoduchý, po češtině jsem ani nepátral.

No podla tvrdenia na stranke netreba ziadne kodeky:

SUPER © does NOT require any additional external codec to
be installed, absolutely nothing.

Mozno to blbne len tebe.
Kazdopadne to poslem kamosovi, ten ma uz dlho otravuje, ze nachadza len trial verzie podobnych programov, takze dikes za tip Fuentemu. :beer: