Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Posun okna na ploše

Dobrý den.
Při posunu okna po ploše (Win XP) , jde jen obrys okna, pokud v nastavení (efekty) zvolím „během přetahování zobrazit obsah okna a potvrdím, je vše vpořádku. Problém je v tom že tento příkaz musím opakovat při každém novém zpuštění Win. Nastavení nezůstává v paměti.
Kde je chyba,jak to mohu změnit?

Každý slušný čistič registrů ti před úpravou
udělá zálohu, takže se není třeba bát.
Používám RegSupreme v češtině, je velmi jednoduchý.

downloads

Jak obyčejná, tak Pro verze obsahují češtinu.

Klidně si udělej vlastní zálohu komplet registrů :
Start - Spustit - napiš regedit + Enter - zamodři
Tento počítač a nahoře klikni na volbu Registr,
volba Exportovat soubor registru.

V XP Home bohužel pouze zásahem do registru, v XP Professional to jde naklikat. Ale nejprve je potřeba vědět, jestli je to ten problém nebo ne. Můžeš to zkusit tzřeba tak:

1) zobraz si panel rychlého spouštění a změň jeho velikost (stáhni nebo toztáhni).
2) odhlaš se z Windows a opět se přihlaš. Pokud si novou velikost nepamatuje, tak je to tenhle problém.

Ano, provedl jsem, bylo zapamatováno (změna velikosti. Ten posun okna je nepravidelný, někdy si změnu zapamatuje , někdy se změní v nastavení a posun okna s obsahem není možný.
Používám: Advanced Windows Care, Spyware Terminal a CCleaner, nemůže to být způsobeno těmito prográmky při skenování?