Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem System windows nemoze nastavit domacu skupinu v tomto pocitaci

Dobrý deň, mám problém s domácou skupinou, na počítači sa mi nedá vytvoriť domáca sieť napíše to system windows nemoze nastavit domacu skupinu v tomto pocitaci.
Ale v notebooku ju vytvorím ale zase sa mi nedá pripojiť na počítač.
Notebook má Windows 7 Home premium a PC Windows 7 Ultimate. Sieť je na routri. Ďakujem vopred.

Zaujímavé, že si prešiel všetkými krokmi popísanými v odkaze a prečítanie Ti zabralo menej ako 2 minúty, keď len inštruktážne video má skoro 1 minútu.
Netuším, kde je u Teba chyba, ja som pár-krát "na ostro" nastavoval domácu skupinu a vždy všetko šlapalo na prvý-krát. Žiadne laborovanie, skúšanie ani nič podobné...

Urob to naopak.

Všetko zruš a postupuj od znova (presne podľa návodu v odkaze čo som dal), ale tak, že domácu skupinu vytvor na PC a na ntb sa do domácej skupiny pripoj...

Dôležité sú nastavenia domácej siete, nastavenia zdieľania apod. Ešte raz preštudovať pokyny v odkaze !!!