Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno prodloužení lan kabelu

Ahoj,
potřeboval bych akutně prodloužit lan kabel s internetem, ale nemám u sebe žádný 8 žilný kabel.A proto se ptám jestli jde abych prodloužil jenom 2-4 žíly s internetem. Pokud ano které by to měli být. Např přivedený internet do modemu mám jenom 2 žílami ( o2 no )

klidně to prodluž, ono se to nepoštverčkuje. Já také používám telefonní plocou 4linku na nějakých 8m a jede to bez problémů....onoto zase není taková hrůza jak se zde píše. Význam to má samozřejmě ale jen při daleko větších vzdálenostech, UTP kabel se tahá až na 100m.Pak to jedno není...