Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ikony - kde stáhnout nebo zakoupit

Kde lze stáhnout sady ikon, případně i ikony zakoupit. Jedná se o běžné ikony pro klasickou práci v databázových aplikacích. Měly by tam být kompletně všechny standardní ikony (otevřít, přejmenovat, kopírovat, editovat, nastavení... - prostě standard) a pokud možno ještě spousta ikon pro případné další použití). Hlavní podmínka je, že všechny ikony musí mít stejný "rukopis", být graficky stejně laděné a pokud možno být ve 2 nebo třech velikostech (malé cca 16x16 nebo 20x20 bodů, větší 24x24, a velké 32x32, případně i další velikosti). Formát nejlépe BMP, případně ICO - úplně nejlépe oba. Pokud by se jednalo o ikony placené, cena by neměla přesáhnout 3 - 5 tis. Kč (ale to už jen v případě skutečně profesionálních sad pro komerční použití).

Dík, spoustu jsem toho už našel, ale většinou to mají rozdělené do spousty sad, takže bych jich musel nakoupit několik a nedostal bych se s cenou pod 10 tisíc. Např. AHA-SOFT.COM - nádherné profi ikony, ale pro našince naprosto nereálná cena. Nejraději bych našel něco od solidní české firmy.