Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Hodnotenie odpovedi

Pekny vecer,

...ani neviem preco som si cital FAQ sekciu a zislo mi na um, ci by nemala zmysel jedna vec:
Ak na polozenu otazku odpovie nereg. pouzivatel (samozrejme spravne), mal "radca" moznost oznacit ju nejakym doporucenim
len momentalny napad, mozno by stalo za to rozviest to.
Co myslite?

praveze NEmyslim system reputacie. v tom FAQ je odsek "ako rozoznat dobru odpoved od zlej" , doporucenie je: pocuvajte radcov. (parafraza, nechce sa mi citovat).
Myslim pripad, ze naozaj neznamy clovek, kt. sa neregistuje da dobru odpoved, nasledne ak s nou radca suhlasi, da len doporucenie (aproval). nemal by pravo zle odpvede dole.

Skratka: som prvy krat na stranke, precitam si FAQ, dam otazku a ocakavam odpoved. Neregistovany XYZ na tu otazku odpovie spravne, ale ja pouceny FAQ-om ocakavam odpoved od "radcu". namiesto toho aby "radca" opatovne prepisal odpoved, by len dal nejaky aproval ze ta odpoved je ok a da sa nou riadit.

Su tu ludia, kt. nazor si vazim viac ako radcov, ale reg. sa nechcu/nemozu. (nech je prikladom KiloViktor, kt ma co povedat, ale reg. sa nechce)

Skor mi ide o nahodnych navstevnikov poradne...

Ale je to len napad...

Takže přepsáno stručně něco jako odsouhlasení názoru týmem poradny. Stejný koncept má na fóru někdo z velkých firem, ale nevzpomenu si kdo. Možná Lenovo, nVidia, někdo takový. Na dotaz odpoví slušně, úplně a pravdivě nováček a moderátoři zastupující firmu ho zvýrazní jako užitečný.
Nápad to neni špatný, ale přidělá docela dost práce. Spíš tu funguje forma tichého odsouhlasení. Když se nikdo delší dobu neozve, má nováček pravdu. Když napíše blbost, téměř okamžitě je opraven.

- Kdyz jsme u tech pripomínek, tak je skoda ze zde neni sekce Kucharka(kde by se dali menit Recepty a ruzné napady z kuchyne,,,,mnam, mnam....hlavne kulinárské pochoutky k pivecku a vínecku :beer::-D )
(i kdyz mozná bych mohl zkusit v Tera-Akva ]:) )

No nevím,jen aby z toho pak nebyly závody některých "nedoceněných" jedinců,kdo bude mít víc kladných puntíků.Spíš bych zavedl černé puntíky pro některé dementy,kteří taky furt prudí-aby ostatní hned viděli,že na ně nemají vůbec reagovat.