Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Hodnotenie odpovedi

Pekny vecer,

...ani neviem preco som si cital FAQ sekciu a zislo mi na um, ci by nemala zmysel jedna vec:
Ak na polozenu otazku odpovie nereg. pouzivatel (samozrejme spravne), mal "radca" moznost oznacit ju nejakym doporucenim
len momentalny napad, mozno by stalo za to rozviest to.
Co myslite?

No nevím,jen aby z toho pak nebyly závody některých "nedoceněných" jedinců,kdo bude mít víc kladných puntíků.Spíš bych zavedl černé puntíky pro některé dementy,kteří taky furt prudí-aby ostatní hned viděli,že na ně nemají vůbec reagovat.